Čtvrtek, 8. listopad 2007

DVD v novináchNa stránce DVD v časopisech a novinách najdete seznam filmů, seriálů a pořadů, které vyšly a vyjdou jako příloha k novinám a časopisům v ČR a SR.

Například dnes v Blesku najdete Slunce, seno, jehody, v pondělí v Aha již druhý disk ze seriálu 30 případů majora Zemana (Loupež sladkého I, Rubínové kříže), v úterý v Blesku komedii S tebou mě baví svět a středu v MFDnes film Musíme si pomáhat nebo ve Vlastě komedii Sněženky a machři.

Tento článek je reakce na pohled do statistik, podle kterých je dvd v novinách nejčastěji hledaný výraz, díky kterému přichází návštěvníci na tento blog. Jen za poslední měsíc to dělá 16% přístupů z vyhledávačů, tak jim trochu pomohu.

Prochaine | 15:20 | Filmy a seriály | Komentáře
 • http://www.chechtaky.cz/ Petr Ozogán

  Taky jsem to na sobě zaregistroval, že je vhodné se o o zajímat. Občas jsou v novinách zajímavé DVD. Bohužel ale opravdu jen občas. Většinou jsou to pohádky a tituly vhodné pro jednodušeji smýšlející občany (abych snad někoho neurazil). Na pohádky rozhodně nemám zájem koukat. Ale občas se najde i zajímavý film, například ‚Horem pádem‘ včera v MFDnes, nebo ‚Přežili jsme Ardeny‘ opět včera ve Sportu. Je ale pravda, že každý si může to své někde najít, je jen nutné to sledovat.

 • http://peb.cz peb

  Díky za všechny krásné české filmy a pohádky!
  Pane Ozogáne, nejste vy jedním z těch pseudointelektuálů, kteří filozofují nad nesmrtelností brouka? 😉

 • lední brtník

  pouze nevidomý by nenahlédl, že většina těchto dvd jsou buď stupidity, nebo věci které fak stačí vidět jen jednou – a tím pádem jsou za obvyklé ceny neprodejné. ale svou zábavu si tam občas najde každý.

 • hyena

  Milý pane Ozogáne, zaujal mě Váš způsob detekce IQ podle oblíbenosti pohádek u sledovaného jedince. Mám ráda pohádky = mám podprůměrný intelekt?! Nepoukazuje tento jednoduchý soud o jednoduchém smýšlení spíše u Vás? Každopádně věta „Taky jsem to na sobě zaregistroval, že je vhodné se o o zajímat“ mě obsahově dost zaujala 😉

 • QUOX

  Milý pane Ozogáne, pokud se domníváte, že můj 4 letý syn, o kterého se zajímají psychologové díky jeho vysoce nadprůměrné inteligenci je „jednodušeji smýšlející občan“ jen proto, že má rád pohádky, možná by jste měl, spolu s „brtníkem“ , jenž , zdá se, stejně jako vy nevidí rozdíl mezi intelektem, inteligencí a vkusem a podle oblíbenosti jednotlivých žánrů dokáže posoudit IQ ostatních, které „objektivně“ srovnává s tím svým, coby ideálním, popřemýšlet nad svým výrokem, potažmo sám nad sebou. PS: Snad se v předchozí větě vyznáte – i já mám rád pohádky a české filmy. :o)

 • http://www.chechtaky.cz/ Petr Ozogán

  Koukám, že jsem se vyjádřil dost nepřesně. Nemyslel jsem tím, že pohádky jsou pro jednodušeji smýšlející občany. Jsou to dvě různé oblasti. Zaráží mě přesto, kolik lidí je háklivých na to, co jsem napsal a představuje si pod tím něco jiného. Nebylo tam nic o IQ. Myslel jsem tím opravdu jen to, že na DVD jsou často jen pohádky (na které se nedívám) nebo často různé filmy nevalné kvality. S tím, že občas se tam v tom množství najde i zajímavý film. A za tím si stojím. Holt máme každý jiné měřítko kvality. Dodám ještě, že tento týden jsem si dvě DVD koupil.

 • http://czecal.czechit.net Karel

  Ahoj. Aktualizovaný seznam najdete na http://czecal.czechit.net
  Šlo by tady vložit iframe s agendou,abych mohl DVD sledovat přímo od vás ze stránek?