Neděle, 31. červenec 2011

Zabiják slevomatůDnes, pod tlakem nevyčerpaných kupónů na různé slevy, nakoupených v průběhu jara, jsem se zjistil, že zabijákem slevomatů jsou tři faktory.

Rezervace

Nutnost rezervace – v některých případech až týden dopředu ve výsledku znamená, že akci nevyužiji vůbec. Například klub na Malostranském náměstí. Přišli jsme v sobotu, nebyla tam ani noha. Jenže jsme se neozvali dopředu a oni neměli pivo Gambrinus, ale jen Plzeň. První rundu (tři piva) nám bez problému nahradili. Druhou a třetí odmítli s tím, že si ze „lepší“ pivo nemůžeme ani připlatit. Prý jsme se měli ozvat dopředu, aby zajistili pivo na víkend. Zbytek slevy zůstal nevyužit. (Na místě byla i provozní, se kterou jsme se snažili domluvit, ale byla neústupná.)

Naštěstí je možné zkusit do podniku zavolat a domluvit se, zda by je možné přijít (třeba hned dnes) a podle mých zkušeností to funguje.

Počasí

Dnes končící sleva na venkovní aktivitu zůstane z důvodu deště určitě nevyužita. Jedná se sice o nějaké dvě stovky a nechávat takovou akci na poslední chvíli byla prostě moje hloupost.

Refundace

A s předchozími připomínkami související je možnost refundace nevyužitých slev. Samozřejmě, že to nemusí být v plné výši. Co vím, tak z velkých hráčů toto nabízí zatím jen Slevomat. Ale třeba se přidají i další.

Slevomaty jsou dnes všude a je čas přijít s něčím novým.

Prochaine | 13:08 | Internet | Komentáře
 • http://spravodaja.madaj.net rony

  vymenoval si jedny z hlavnych dovodov fungovania zlavovych systemov 🙂

  1. rezervacia je podstatna crta, bez nej by museli davat skutocne zlavy tj. ist pod cenu 🙂
  2. pocasie a podobne faktory su priamo zapocitane do zameru, aby si mal stazenu moznost uplatnit zlavu, vlastne vsetko je nastavene proti tomu 🙂
  3. refundacia je vec, ktora sa v zlavovych systemoch nikdy nevyskytne 🙂

 • http://blog.cernosice.cz/ Prochaine

  No vidíš, a já myslel, že oni opravdu chtějí spokojené zákazníky. Takhle z toho je jen jednorázový kšeft, který jim ve výsledku spíš uškodí.

 • http://tomaserlich.cz/ Carl114

  No ono jim jde hlavně o výdělek. Díky slevám a tomu, že si to za tu super cenu koupí mnohem více lidí vydělají klidně i dvojnásobek. Ale je určitě škoda, kdyby něco mělo propadnout. Osobně bych si nekoupil nic, kdybych na 100% nevěděl, že to půjde. Prostě si udělat volný den a koupit si třeba hopsání na skákacích botách (xD) atd.

  Nemá si cenu kupovat cokoliv jen kvůli slevě.