Pondělí, 7. březen 2011

Pavel Bém se vrátil z dovolenéTohle mě docela pobavilo… ještě trošku přitlačit a ODS ztratí i těch posledních pár voličů:

Když se Pavla Béma snažila vyzpovídat reportérka České televize Nora Fridrichová ohledně jeho dovolené, poslance a bývalého pražského primátora to velmi rozčílilo.

„Vy jste teď byl měsíc v zahraničí, byl jste na dovolené. Přijde vám to normální a v pořádku neúčastnit se schůze, nevykonávat svůj poslanecký mandát a v době schůze poslanecké sněmovny odjet na dovolenou?“ ptala se Fridrichová.

Bém si ale její otázku nenechal líbit. „Já jsem nebyl měsíc v zahraničí,“ odpověděl Bém a dodal, že „byl na dvacetidenní dovolené“. „Mě nepřijde normální váš redaktorský postup. Dokonce mi přijde strašně nekorektní způsob, jak se tážete,“ ohradil se Bém.

„Vy se máte zeptat, jestli jsem byl na dovolené, já bych řekl ano, byl. Vy se mě zeptáte, na jak dlouho, já řeknu na dvacet dní, vy se mě zeptáte, jestli mi to přijde normální a já řeknu ano, přijde mi to úplně normální,“ usmál se Bém a odešel.

Prochaine | 19:57 | Politika | Komentáře