Úterý, 21. srpen 2007

Nové koloNedávno jsem se zmínil, že si chci pořídit horké kolo (MTB) – především proto, že skákání z pražských obrubníků můj crossový Author Airline SX nesnáší zrovna nejlépe a na šumavských cestách už se také necítím úplně bezpečně (nemluvím o asfaltkách). Nejprve mi jeden kamarád nabídl odprodání svého, ale z toho záhy sešlo. Pak jsem chvilku uvažoval o nákupu nového, ale nechtělo se mi investovat a kompromis jsem odmítl.

Nakonec se u mě zastavil kamarád a povídá: Ty chceš horské kolo? A nechceš moje staré? Včera večer jsem k němu zajel, na kolo se podíval a rovnou si ho naložil na střechu (auta).

Počítám, že ve čtvrtek uděláme s mým cyklokamarádem první podrobnou obhlídku, seřízení, promazání a nezbytnou výměnu některých částí (pláště, brzdové špalíky, řetěz, možná lanka, atd.) Následně kolo otestuji a uvidím co dalšího bude potřeba.

Ještě jednou bych rád poděkoval pravidelnému čtenáři a kamarádovi – díky, máš to u mě!

Pokračování v článku Nové kolo (2)

Prochaine | 00:24 | Kolo | Komentáře
  • http://www.cetoraz.info/pavel/ Pavel@cetoraz

    Ta fotka je fešná 😉 Nechceš popsat konfiguraci blíže?

    A kdy se mnou vyrazíš na nějaký ten maratónek?

  • http://blog.cernosice.cz/ Prochaine

    Rám Fort, komponenty Shimano LX, přední vidle RockShox.. ostatní jsme zatím moc nezjistili. Včera jsem to fotil narychlo mobilem, jak jsem ho přivezl – ale až bude připravené, tak udělám lepší fotky někde v terénu.