Pátek, 27. dubna 2012

Levné letenky (2)Kdysi jsem zveřejnil článek o nákupu letenek přes internet (Levné letenky). Časy se mění. A protože nelze sledovat všechny zdroje najednou a protože těmi nejlepšími nabídkami se letecké společnosti obvykle vůbec nechlubí (například chyby v tarifech, či velmi levné lety při rozdílné volbě počátečního a zpátečního letiště), jsou nejlepším zdrojem informací o levných letenkách blogy, které se těmito nabídkami zabývají.

V současné době přes RSS sleduji asi 12 zdrojů, ale v době Twitteru jsem příliš líný každý den otevírat Google Reader, takže jsem vytvořil jednoduchou stránku Nabídka letenek, na které mohu každý den sledovat akční nabídky, ke kterým se jinak nelze dostat.

Bude mi potěšením, pokud tuto stránku občas navštívíte. Pamatujte, že nabídky jsou obvykle velmi limitované a časově omezené, takže choďte často :-).

Letenky do Tokia (z Amsterdamu s návratem do Budapešti) za 7500 Kč nebo New Yorku (z Prahy) za 6000 Kč mohou být vaše – to jsou jen dvě vybrané akce za poslední rok.

Prochaine | 15:00 | Létání | Komentáře