Středa, 9. únor 2011

Když blondýna neumí ovládat svůj telefonV německé reklamě na wifi HotSpoty T-Mobile nutí blondýnu otáčet svůj telefon, aby mohla na svůj Facebook obratem zaslat fotografii svých našpulených úst. Samozřejmě je to kravina, protože (vyobrazený) iPhone 4 má nejenom zadní, ale i přední kameru, která má sice nižší rozlišení, ale je pak snadné fotit sám sebe.

Reklama je sice anglicky, ale byla v emailovém newsletteru Lufthansy, takže německá.

Kdo byl někdy sám na dovolené, tak moc dobře ví, jak je těžké i v době digitálních fotoaparátů, vyfotit sám sebe tak, aby byla fotka nějak použitelná… Já si s tím loni v USA užil svoje.

Prochaine | 11:10 | Apple | Komentáře
  • rony

    vies, to je dilema reklamy. Ako bez slov jasne tento ukon vyobrazit JEDNYM obrazkom?

    podmienka je, aby bolo zaroven vidiet „skutocnu“ tvar a zaroven tu istu tvar v pristroji. potom to vyznie smiesne ale zaroven ti je dokonale jasne, o co sa blondyna snazi

  • http://blog.cernosice.cz/ Prochaine

    Rony: To, že neumí udělat funkční reklamu, ještě snad neznamená, že z nás můžou dělat blbce. Vždyť by stačilo, kdyby použili starý iPhone, který neměl přední kamerku.

    Mezi námi… zajímalo by mě, do které země létá Lufthansa, je možné tam použít hotspot T-Mobile a není tam signál běžného operátora.