Čtvrtek, 27. květen 2010

Věci Veřejné u mě končíO straně Věci Veřejné jsem již psal několikrát, dokonce jsem byl ochoten připustit, že je to zajímavá alternativa, se kterou je nutno počítat a kterou bych snad byl ochoten volit, jako jedno z těch menších zel, ale to co Radek John (kterého jsem v dobách pořadu Na vlastní oči obdivoval) předvedl už bohužel přesahuje rámec dobrého vkusu. A tím spíš, že se to týká populární opoziční černošické zastupitelky, které jsem fandil. O její morálce, která je v ČR nevídaná, hovoří to, že se dobrovolně (nepodepsáním smlouvy – která má podle mě nulový právní základ) vzdala volitelného místa (4. pořadí) na středočeské kandidátce strany Věci Veřejné – to by udělal málokdo.

Tímto jí přeji hodně štěstí v komunální politice.

Slib poslance

Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony. Slibuji na svou čest, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

Prochaine | 17:41 | Černošice, Politika | Komentáře
  • Tinka

    Zdravím pane Procházko,
    pokud jde o p. Gottelovou, musím s Vámi naprosto souhlasit. Pro mne to byla také nepříjemná sprcha, nicméně přišla už v době, kdy já sám jsem u VV skončil jako stroskotanec. A to poté, když se mě noví členové klubu v P7 (jinak lídři na kandidátkách do PS za různé kraje) snažili přesvědčit, že mám spolupracovat s jinými novými, kteří seděli v radě MČ P7 nebo v zastupitelstvu v době, která pro mne reprezentovala v P7 největší doložitelné (bohužel jako obvykle policejně nestíhatelné) lumpárny. Přes veškerou snahu vysvětlit, že prostě se stejnými lidmi nemůžu být v jedné straně, to skončilo tak jak muselo – mým vystoupením z VV – a pro mne se tím VV, které jsem se snažil v P7 postavit na solidních lidech, stali v P7 nevolitelné.