Pondělí, 7. září 2009

Kampaň TOP09Musím říct, že mě opravdu baví reklamní kampaň TOP09. Minulý týden jsem shlédl na YouTube příspěvek 168 hodin – Silvestr ’08 aneb co jste neměli vidět, kde byl záběr na podřimujícího Karla Schwarzenberga a hned v sobotu jsem zahlédl tento velkoplošný banner:

Tohle se mi líbí a je to přesně podle mého gusta!

Prochaine | 15:47 | Politika | Komentáře
 • Milan

  Ahoj, Honzo,

  taky jsem přemýšlel, že bych volil Top. Minulý Reflex vydal 3 články, který se týkali právě týhle strany. Když si to člověk složí dohromady, není o co opět stát. Topka bude rýžovat na heslu „tonoucí se stébla chytá“. Nabízí Schwarzenbergovu tvář, který se s politikou rozloučí za krátkou dobu. Doporučuju si přečíst následující dva články.

  http://www.reflex.cz/Clanek37383.html
  http://www.reflex.cz/Clanek37384.html

  Strana, která neměla ještě ani sestavující sjezd. Co asi po volbách na sjezdu vykoumá a schválí? Může to být jen další zrada na voliče. Nebylo by to poprvé od 89. Konečně co chtít od lidí, který převlíkají kabát podle volebních odhadů.

 • http://blog.cernosice.cz/ Prochaine

  [1] Zdar Milane (znám jen jednoho, tak jsi to snad Ty), v zásadě máš pravdu. TOP09 také vidím jen jako nové lidovce s knížetem v čele. Přesto jsou mi v tomto okamžiku sympatičtější než kdokoliv jiný… ODS už opravdu ne! ČSSD, KSČ či KDU-ČSL už z principu ne. Zelené vlastně také ne. Věci veřejné – nevím nevím. Svobodní – ač by mi mohli být sympatičtí, tak neexistuje šance, jak by mohli své plány naplnit. A nejít k volbám neberu jako řešení.

 • Milan
 • Milan

  A ještě trošku fundovaněji 🙂

  http://www.eportal.cz/PrintArticle/2268-politicky-zivotopis-miroslava-Kalouska.aspx

  Jen ti tím chci říct, že je jedno koho zvolíš. Celá tahle generace politická (bez ohledu na stranickou příšlušnost) je zlo. A není rozdílu mezi nima. Jen jsme se ještě s některýma dostatečně nepoučili.