Pátek, 27. duben 2007

Nový web – Penzion Pod SmrčinouPřed několika dny jsme dokončili web nového šumavského penzionu Pod Smrčinou, který se nachází v Nové Peci na Šumavě. Po dlouhé době je to web, kde jsme měli volnou ruku při realizaci, což bohužel nebývá příliš často.

Za zmínku stojí rezervační formulář s kalendářem zobrazující obsazenost jednotlivých pokojů a je docela škoda, že u malých penzionů se s ničím podobným nesetkáte. Obsah webu se mění podle ročního období, takže v létě se nenabízí lyžování a v zimě cyklostezky. A také se nezapomeňte podívat na fotogalerii, do které jsem umístil několik vlastních snímků.

Pokud na léto plánujete dovolenou na Šumavě, tak tento web určitě navštivte..

Prochaine | 14:01 | Šumava | Komentáře
  • http://www.cetoraz.info/pavel/ Pavel@cetoraz

    Co se penzionů týče, jen velmi málo z nich má webové prezentace „na úrovni.“ Většinou mají pár fotek pokojů a dost často anonymní kontakt – třeba telefonní číslo bez jména. Navíc často nemají ani ceník!

    A co mi v současné chvíli přijde až absurdní je, že spousta penzionů otevírá AŽ 1.5., když je jasné, že pokud je 1.5. svátek v úterý, v pondělí lze mít volno a před tím je víkend, tak je nesmysl otevírat až 1.5. 🙂